Moja ekipa

W skład mojej ekipy wchodzą 3 osoby:


Bartulo (Bartosz)

Bartosz AVATAR.pngSiemka! Z odcinków znacie mnie jako „Bartulo”, a na imię mam Bartosz. Mam 30 lat i mieszkam w województwie wielkopolskim na małej wsi. Interesuję się głównie grami i motoryzacja, technologią komputerową, szczególnie zaś lubię Symulatory prac wszelakich.
Często  testuje  mody  z  gier  takich  jak  American Truck Simulator, Farming Simulator,  Euro Truck Simulator 2.
Z Matim poznałem się na TeamSpeak 3 o tematyce Farming.


BORAT

avekyt2Siemka! Z odcinków znacie mnie jako „Borata”, a na imię mam Michał. Mam 19 lat i mieszkam tam gdzie Mati (w praktyce jesteśmy sąsiadami). Interesuję się głównie grami i technologią komputerową, szczególnie zaś lubię strzelanki. Wzorem Matiego sam niedawno założyłem kanał na YouTube. Jeśli chcecie, to śmiało zaglądajcie.

Matiego poznałem bardzo dawno temu, bodajże jeszcze w szóstej klasie podstawówki. Znajomość rozwinęła się kiedy zaczęliśmy grać w Minecrafta.


Łukasz (M4rszalek)

awatar

Co prawda nie możecie zobaczyć mnie na nagraniach, ale efekty mojej pracy widzicie zarówno na tej stronie jak i przed każdym z filmów  – pomagam Mateuszowi w sprawach technicznych i graficznych. Gliwiczanin, miłośnik Tatr i fotografii, fan nowych technologii, członek Junior.NET PolŚl i Windows Insider, początkujący programista C# i Java, grafik lubiący grzebać w komputerach.


TCL98

17362346_580869448782531_8075256708882238091_n.png

Prywatnie nazywam się Mateusz i mam 19 lat. Interesuje się rolnictwem i mechaniką. Zajmuje się programowaniem do gry Farming Simulator od wersji 15. 
Matiego poznałem ok 3 lat temu i od tamtej pory zawsze mógł liczyć na moją pomoc w kwestii modyfikacji do Fs.

 

Reklamy